Adnan Akat Kozmetik

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Adnan Akat Kozmetik, müşteri memnuniyetini önemseyen, tüm üretim ve dağıtım planlarını bu doğrultuda gerçekleştiren bir firma olarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizler için çok değerlidir.

Bu amaçla sürekli olarak yaptığımız piyasa araştırmaları sonucunda müşterilerimizin marka ve ürünlerimizden memnuniyetlerini takip ediyoruz.

  • Şeffaflık: Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için hafta içi mesai saatlerinde şirket müşteri hizmetleri hattımızdan ve internet adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Objektiflik & Hesap Verilebilirlik: Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.
  • Müşteri Odaklılık: Her zaman en iyisini hak eden siz değerli müşterilerimize, şirket politikaları ile yasal uygulamalar çerçevesinde, uygulanabilir çözümler sunmaya, ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve haklarınızı her zaman korumaya özen göstermekteyiz.
  • Sürekli İyileştirme: Sizlerden gelen geri bildirimleri iş süreçlerinde, ürün ve hizmetlerimizde proaktif iyileşmeler sağlayacak şekilde değerlendirerek sürekli müşteri odaklı olma yönünde ilerleme sağlıyoruz

Markalar Bazında Müşteri Memnuniyeti

Evoque 99%
Morfose 10 95%
Fixation 80%
Ossion 90%
Natura Therapy 85%
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading